לקוחות נכבדים! עקב החלטת הממשלה על אי קיום מופעי תרבות ופנאי משרדינו עובדים במתכונת מצומצמת עד הודעה חדשה.
לצערנו לא ניתן לטפל בו זמנית בכל הביטולים, לכן תהליך ביטול ההזמנות יבוצע בהדרגה קרוב למועד של כל מופע.
כל הפניות בכתב בלבד באמצעות קישור יצירת קשר עם הנהלת האתר בתחתית הדף. עמכם הסליחה.
גרסה לגולשים עם מוגבלויות גרסה לגולשים עם מוגבלויות
הסל נשמר ל 00:00 דקות

קופת !BRAVO

הופעות מוזיקה

​Morcheeba - ההרכב הבריטי - אורחים מיוחדים - גיא ויהל

ארכיון תאריך: 9 יוני 2018

משך: שעה וחצי

בהופעה בישראל!
ההרכב הבריטי המוערך
מגיע להופעה ראשונה בישראל
26.5 האנגר 11 , נמל תל אביב

אורחים מיוחדים - גיא ויהל 

מורצ'יבה (​Morcheeba), הזמרת סקיי אדוארדס והמוסיקאי רוס גודפריי בדרך להופעה בישראל. ההרכב שמכר מעל 10 מליון אלבומים ברחבי העולם וזכה להערכה רבה, שמר על סגנונו היחודי המשלב סגנונות רבים וסחף אחריו קהל רב לאורך השנים. סיבוב ההופעות הנוכחי זוכה להצלחה רבה ולביקוש גדול בעקבות חזרתה של אדוארדס לפעילות. קולה הכל כך מזוהה עם ההרכב בשילוב נגינת הגיטרה של פול מייצרים רגעים בלתי נשכחים על הבמה.

ביוגרפיה
​Morcheeba, האחים פול ורוס גודפרי – האחד די. ג'יי והשני אינסטרומנטליסת מלונדון, החלו את דרכם כהרכב אלקטרו- פופ. בשנת 1996 צירפו אליהם את הזמרת סקיי אדוארדס, זמרת שחורה בעל קול משי מופלא והקימו יחד את ההרכב מורצ'יבה. אלבומם "Who Can You Trust" זכה לביקורות נפלאות בעיקר בשל העובדה שלא ניסו להיות מסחריים וקליטים אלא הביאו משהו חדש. ההרכב מסרב להיכלל בקטגוריה מוסיקלית אחת ומשלב פופ עם צ'יל אאוט, סול, פולק, היפ הופ, טריפ הופ, דאנס ואלקטרוניקה ועם עירוב הסגנונות הצליח ליצור את הצליל המזוהה והיחודי שלו. בשנת 1998 יצא האלבום השני, Big Calm שסימן שינוי במוסיקה שעשתה הלהקה והורחבה לדאב, נשמה, היפ הופ ורוק פסיכדלי. עם יציאת האלבום יצאו לסיבוב הופעות ארוך בעולם שבסופו החליטו השלושה לקחת פסק זמן. בשנת 2000 חזרו להקליט והוציאו את האלבום Fragments of Freedom שסימל פסגה חדשה של ההרכב, הוא היה פחות מלנכולי והסאונד היה שונה.

בהאזנה למגוון המוסיקלי היפה שמורצ'יבה ייצרה אפשר ללמוד הרבה על קו התפר שבין סוף שנות ה-90 ותחילת שנת 2000, תהליך ההתפתחות המוסיקלית של ההרכב הביאה אותו לכיוונים מסקרנים ונגיעות הסמפלרים האלקטרונים והתיכנותים תהליך התפתחות מוזיקלית של ההרכב. סוף שנות התשעים היו עידן של התפעמות גמורה מהצורה. הזרם האלקטרוני השפיע באופן רחב ומקיף כל כך, שגם מתנגדים מושבעים נאלצו לגדל השקפת עולם שתתמוך בסרבנות הסמפלרים והתיכנותים. לאחר ארבעה אלבומים, עזבה אדוארדס לטובת קריירת סולו. האחים צירפו את הזמרת דייזי מרטי לאלבום אחד ולאחריו החליטו כמו הרכבים אלקטרונים רבים בעולם להשאר צמד ולארח זמרים, יצרו את האלבום Dive deep, פרוייקט קולות נפלאים של זמרות וזמרים שלא בהכרח היו ידועים ובדרכם המיוחדת, חיפשו אותם באינטרנרט בעיקר בעמודי מייספייס. באלבום השתתפו: זמרת משנות ה-70, זמר נורווגי, ראפר, זמרת צרפתיה תוך שצמד האחים שומר על הגרוב ועל השפה המוסיקאלית המזוהה של מורצ'יבה. האלבום זכה לביקורות נפלאות.

גילית שגיאת כתיב? סמן טקסט באמצעות העכבר ולחץ Ctrl+Enter